Zatrzymaj się w Thermana Laško, aby doświadczyć wyjątkowych wrażeń.

Wyposażenie i udogodnienia w Thermana 

Centrum uzdrowiskowe Thermana Laško oferuje nowoczesne pokoje i sale kongresowe do organizacji różnego rodzaju spotkań, spotkań biznesowych, kongresów, konferencji, wykładów, seminariów i innych spotkań towarzyskich. 

Na bazie wody termalnej Thermana oferowane są również różne zabiegi medyczne oraz programy odnowy biologicznej. Programy medyczne obejmują podstawowe zabiegi, zabiegi profilaktyczne, rehabilitację medyczną i specyficzne zabiegi kliniczne. 

Hotel Thermana, położony w samym sercu Laška, oferuje również inne udogodnienia, których mogą się Państwo spodziewać:

  • Elegancki hotel, który może pochwalić się funkcjami godnymi Instagrama
  • Bezpłatne WiFi, które jest szybkie i dostępne w całym hotelu
  • Kilka basenów termalnych i basenów na terenie ośrodka
  • Różne opcje dla sauny 
  • Centrum fitness na miejscu
  • Zjeżdżalnia wodna dla dzieci 
  • Fontanna z wodą termalną
  • Na miejscu lekarze i centrum odnowy biologicznej dla rehabilitacji 
  • Szeroki wybór dostępnych masaży i spa 

Hotel Thermana Park zapewnia wszystko, czego potrzebujesz podczas pobytu w uznanym regionie uzdrowiskowym Słowenii.

Czego można się spodziewać podczas odprawy

W momencie wejścia do budynku, z pewnością zachwyci Cię klatka schodowa, która wita Cię w budynku. Ta imponująca klatka schodowa jest ulubionym miejscem w okolicy do robienia zdjęć ślubnych. 

Centrum sauny również posiada różne formy dostępnych saun. 

Masaż i Spa

Dostępne są również różne rodzaje masaży, a niektórzy z terapeutów zostali nawet zatrudnieni w Tajlandii. Oprócz masaży, można również wybierać spośród opcji kąpieli i spa. Możesz rozpieszczać się przy pomocy pielęgnacji dłoni, detoksu ciała, twarzy, peelingu ciała, depilacji woskiem i wielu innych. Centrum sauny również posiada różne formy dostępnych saun. 

Ciesz się najlepszym pobytem w Thermana Park Lasko, Słowenia

Bez wątpienia, Thermana Laško jest miejscem, które warto wybrać jako miejsce zakwaterowania, jeśli kiedykolwiek odwiedzisz słoweński region uzdrowiskowy. Dzięki niesamowitemu wyposażeniu, ten hotel wellness jest idealny dla osób podróżujących samotnie, par i rodzin z dziećmi.

Salzburg

Zakochaj się w muzycznym Salzburgu

Salzburg jest znany jako jedno z najpiękniejszych miast w Austrii. Jest jednak jeden dobry powód, dla którego wiele osób jest podekscytowanych, aby zobaczyć to miasto. To miasto jest tak utalentowane muzycznie, że nawet jeśli nie masz żadnych muzycznych inklinacji, z pewnością będziesz się dobrze bawił zwiedzając to miejsce.

Artykuły z tej samej kategorii: