Skrócona instrukcja zakupu opraw sufitowych

Lamp sufitowych

Wybór opraw oświetleniowych może z łatwością stworzyć lub zepsuć projekt każdego pomieszczenia. Najlepsze elementy oświetleniowe to te, które mogą zapewnić rodzaj oświetlenia, którego potrzebujesz lub chcesz, dopasować się do wielkości pomieszczenia i uzupełnić pozostałe elementy projektu. Oprawy sufitowe to opcje oświetlenia, które warto rozważyć, jeśli potrzebujesz zarówno funkcjonalności, jak i piękna w swoim wnętrzu. 

Read more

Wskazówki, jak wybrać odpowiednie oprawy oświetleniowe do różnych pomieszczeń

Nie zdają sobie sprawy z tego, że odpowiednio dobrane oprawy oświetleniowe są niewidocznym elementem, który może przenieść projekt domu na zupełnie nowy poziom. 

Dzięki temu krótkiemu przewodnikowi po oprawach oświetleniowych poznasz kilka ważnych informacji, porad i wskazówek, jak bez wysiłku oświetlić różne pomieszczenia w swoim domu. 

Read more

Kolor, rozmiar i kształt odpowiedni dla roślin zewnętrznych

Zalecam wybór wazonu wykonanego z naturalnych materiałów, takich jak terakota lub kamień, jeśli celem jest ukrycie roślin. Materiały te są przepuszczalne dla wody, a więc zapewniają dobry drenaż przez odparowywanie. Dobry drenaż oznacza mniejsze prawdopodobieństwo gnicia korzeni i sprawia, że roślina po przesadzeniu do gleby ma większe szanse na osiągnięcie optymalnego potencjału wzrostu.

Read more

Kopaczka do ziemniaków: co było wcześniej?

Kopaczka do ziemniakó

Wydaje się, że kopaczka do ziemniaków to urządzenie o banalnie prostej konstrukcji. Warto jednak zastanowić się nad tym, jak radzono sobie przed jej opracowaniem. Jaka historia stoi za jedną z najprostszych, a jednocześnie najpowszechniej używanych maszyn rolniczych. To naprawdę ciekawe.

Mroki początków

Zanim nastała pierwsza, choćby prymitywna kopaczka do ziemniaków, ludzie na pewno podejmowali próby wyrywania bulw. O ile w przypadku marchwi czy pasternaku miało to sens, to już przy ziemniakach taka metoda musiała zawieść – bulw jest dużo, a łączące je kłącza nie są na tyle mocne, żeby chwytając za łęcinę, wyrwać je z ziemi.

Read more

Eco Soiree ma wyraźny i nowoczesny design o wysokim profilu

Wydłużona jednoczęściowa toaleta TOTO Eco Soiree ma podwójny cykliczny system spłukiwania i wydłużoną przednią miskę. Jest zgodny z ADA i oferuje system o niskim zużyciu wody 1,28 gpf lub 4,8lpf. Konstrukcja obsługuje 12-calowy twardy wlot i ma profilowany zbiornik o wysokim profilu. Ta marka jest kolejnym dobrym kandydatem na najlepszą toaletę spłukującą na rynku.

Read more

EdgeStar to łatwy sposób na dostarczenie piwa do swoich spragnionych kolegów

Cztery kółka (kółka rolkowe) są dołączone i mogą być przytwierdzone do niego, dzięki czemu kegerator EdgeStar KC 2000 może być bardzo mobilny i można go łatwo ustawić w wymaganej pozycji.

Wokół kegeratora znajduje się metalowa (chromowana) poręcz zabezpieczająca, która pomaga zabezpieczyć wszelkie szkła oraz zapobiega ich upadkowi i pobiciu. Taca ociekowa wychwytuje wszelkie nadmiary piwa po jego dozowaniu. Dodatkowo, wieża ze stali nierdzewnej z kranem zapewnia schłodzone lodem, gaszące pragnienie piwo. Wreszcie, z tyłu KC2000 znajduje się zewnętrzny aluminiowy zbiornik CO2.

Read more