Eco Soiree ma wyraźny i nowoczesny design o wysokim profilu

Wydłużona jednoczęściowa toaleta TOTO Eco Soiree ma podwójny cykliczny system spłukiwania i wydłużoną przednią miskę. Jest zgodny z ADA i oferuje system o niskim zużyciu wody 1,28 gpf lub 4,8lpf. Konstrukcja obsługuje 12-calowy twardy wlot i ma profilowany zbiornik o wysokim profilu. Ta marka jest kolejnym dobrym kandydatem na najlepszą toaletę spłukującą na rynku.

Zaprojektowana technologia łączy potężne systemy spłukiwania wody i podwójnego cyklonu. Rezultatem jest mocniejsze spłukiwanie przy mniejszym zużyciu wody. Posiada podwójne dysze, które wydajniej napędzają wodę w syfonie, aby uzyskać większe spłukiwanie. Wspiera lepsze mycie obręczy i misek, podczas spuszczania wody.

Powłoka ochronna odpycha bakterie i zatrzymuje brud w celu uzyskania czystszej, świeższej miski. Jest łatwa do czyszczenia i odporna na chemikalia. Siedzenia są zaprojektowane tak, aby pasowały zarówno do wydłużonych, jak i standardowych mis. Są wygodne i pomagają zmniejszyć obrażenia i hałas.

Jest wykonany z solidnych, trwałych materiałów i miękkiej technologii zawiasów, co ułatwia montaż i konserwację. Toaleta ma chromowaną dźwignię trip i ma długość 28 1/8 cala i 17 cali wysokości. Zbiornik ma 27 cali wysokości i 17 cali szerokości. Śruby mocujące od góry gwarantują łatwy montaż i cichsze zamykanie po użyciu. Przychodzi z pięcioletnią, ograniczoną gwarancją.

Wykończenie Cefionect muszli klozetowej zapewnia zaskakująco gładką glazurę, chroniąc ją przed szkodliwymi zanieczyszczeniami i pleśnią, przed przyklejaniem się do powierzchni ceramicznych i czyniąc ją łatwiejszą do czyszczenia.

Wady

  • Aby zachować błyszczące wykończenie toalety, wymagany jest delikatny środek czyszczący.
  • Jest to nieco drogi model w porównaniu do innych toalet dostępnych na rynku.

Końcowa ocena

Ta jednoczęściowa toaleta TOTO Eco Soiree ma nieco wyższą cenę. Ma cokół i jest dostępna w 4 różnych kolorach do wyboru – Cotton White, Sedona Beige, Bone and Colonial White. System spłukiwania z podwójnym cyklonem TOTO został zintegrowany ze wszystkimi toaletami z serii Eco Soiree, w tym z tym modelem toalety. Zapewnia niesamowitą moc spłukiwania i zużywa tylko 1,28 galonów wody na spłukanie. Wszystkie te funkcje połączone z kilkoma problemami sprawiają, że jest to przyzwoity zakup dla klientów.

W przypadku znacznie bardziej klasycznej łazienki o najnowszym estetycznym wyglądzie, z łatwością polecamy Wydłużoną toaletę TOTO MS964214CEFG One Piece Eco Soiree.

Artykuły z tej samej kategorii: