EdgeStar to łatwy sposób na dostarczenie piwa do swoich spragnionych kolegów

Cztery kółka (kółka rolkowe) są dołączone i mogą być przytwierdzone do niego, dzięki czemu kegerator EdgeStar KC 2000 może być bardzo mobilny i można go łatwo ustawić w wymaganej pozycji.

Wokół kegeratora znajduje się metalowa (chromowana) poręcz zabezpieczająca, która pomaga zabezpieczyć wszelkie szkła oraz zapobiega ich upadkowi i pobiciu. Taca ociekowa wychwytuje wszelkie nadmiary piwa po jego dozowaniu. Dodatkowo, wieża ze stali nierdzewnej z kranem zapewnia schłodzone lodem, gaszące pragnienie piwo. Wreszcie, z tyłu KC2000 znajduje się zewnętrzny aluminiowy zbiornik CO2.

Cechy

Termostat niskotemperaturowy

Wbudowany termostat umożliwia kegeratorowi utrzymanie bardzo niskich temperatur, łatwo sięgając do 30C (86F). Dodatkowy plus za szybkie chłodzenie i utrzymywanie zimnego piwa.

Mała szerokość

Szerokość jest o 4 cale mniejsza niż standardowy pełnowymiarowy kegerator, ale wciąż wystarczająco duża, aby pomieścić beczkę w pełnym rozmiarze. Świetnie nadaje się do montażu w ciasnych miejscach lub szczelinach w kucheni.

Zestaw zawiera

Rolkowe kółka ułatwiają przemieszczanie się z pokoju do pokoju, jeśli jest to potrzebe. Może to być bardzo korzystne i wygodne podczas zabawy.

Zewnętrzny uchwyt zbiornika CO2

Jest więcej przestrzeni wewnętrznej, ponieważ zbiornik gazu jest zamontowany na zewnątrz z tyłu urządzenia EdgeStar KC2000. Posiada łatwy do odczytania wskaźnik, który umożliwia śledzenie ciśnienia w zbiorniku.

Dołączone elementy i montaż

  1. Wieża ze stali nierdzewnej
  2. Chromowana bateria mosiężna
  3. Domowy system Sankey Coupler
  4. Regulator pojedynczego miernika
  5. 1,5 m linia piwa zatwierdzona przez NSF
  6. 1,5 m linia winylowa zatwierdzona przez NSF
  7. Około 2 kg aluminiowy zbiornik CO2 (pusty)
  8. Taca ociekowa
  9. Klucz do przekręcania kranu
  10. Czarny uchwyt do kranu

Montaż trwa zwykle od 30 minut do 1 godziny. Czas poświęcony na wykonanie tego zadania zależy od tego, jak dobry lub zręczny jesteś z wykonywaniem takich zadań. Na szczęście nie jest potrzebnych wiele narzędzi, wystarczy tylko śrubokręt i klucz, aby pomyślnie ukończyć to zadanie. Dostarczany jest również łatwy przewodnik krok po kroku. Ważnym elementem, który należy zawsze pamiętać, jest to, że wszystkie połączenia muszą być bezpiecznie zamocowane, aby zapobiec wyciekom.

Dla leszego zrozumienia motażu, polecam obejrzenie poniższych filmów, które poprowadzą cię przez wszystkie kroki. Należy pamiętać, że zbiornik CO2 jest pusty z powodu ograniczeń transportowych HAZMAT i będzie musiał być napełniony u lokalnego dostawcy powietrza / gazu.

Sofę do salonu

Sofy to świetne meble. Występują w wielu materiałach, kształtach, stylach, wzorach, kolorach i teksturach. Mogą one być w centrum uwagi w Twoim domu, jeśli wybierzesz właściwy, dlatego powinny pasować do tematu przestrzeni.

Artykuły z tej samej kategorii:


Opublikowano

w

przez

Tagi: