Espół tnący kosiarki zapewnia stosunkowo szeroki zakres cięcia

Kontrola prędkości i łatwa obsługa Jazda Fast Hydro jest łatwa. Kierownica jest wygodna nawet po długich okresach czasu, a nawet można ustawić przekładnię biegów w tempomat, aby uzyskać płynne i łatwe koszenie. Kompaktowy rozmiar pomaga również w koszeniu, szczególnie w ciasnych miejscach, gdzie większe kosiarki utknęłyby lub nie byłyby w stanie dosięgnąć.

Słabości

Nieporęczne ustawienie wysokości Główny problem z ciągnikiem do trawników Husqvarna YTH24V48 Fast Hydro polega na tym, że dźwignia regulacji wysokości jest niewygodnie umieszczona. Łatwo się o nią potknąć, gdy wsiadasz lub wysiadasz z kosiarki, ale drugą alternatywą byłoby, aby dźwignia znajdowała się po stronie, z której wypływa trawa. Na początku może to być denerwujące, ale prawdopodobnie po prostu przyzwyczaisz się do ostrożnego wsiadania i wysiadania z kosiarki.

Ogólny przegląd

Szeroki zespół tnący, mocny silnik i tempomat sprawiają, że ciągnik Husqvarna YTH24V48 Fast Hydro jest bardzo płynny i wydajny. Niewielkie rozmiary sprawiają, że koszenie średniej wielkości trawnika jest łatwe, a dzięki szerokiej gamie akcesoriów, które można przymocować, można używać kosiarki do różnych zadań, o których nigdy wcześniej nie pomyślałeś.

Przegląd Husqvarna YTH24V48 – wprowadzenie

Czy twoje podwórko zostało opanowane przez szkodliwe chwasty? Czy bałeś się sprzątania trawnika, ponieważ twoja trawa stała się tak długa? Zastanawiasz się, jak kiedykolwiek zdobędziesz się na stworzenia podwórza, z którego byś się cieszył? Dzięki odpowiednim narzędziom nie musisz się stresować

W rzeczywistości koszenie trawnika i stworzenie pięknej przestrzeni do spędzenia czasu jest prostym i łatwym procesem, jeśli masz odpowiedni sprzęt. Jeśli nigdy nie korzystałeś z kosiarki pojazdu, będziesz dobrze się bawił. Husqvarna YTH24V48 24 HP Yard Tractor, 48-cali- to niesamowita kosiarka, która oferuje wiele korzyści, które pokochasz. Jest to mocny, trwały model zaprojektowany, aby pomóc Ci pokonać nawet najtrudniejsze zadania na podwórzu. Oto, co musisz wiedzieć.

Fakty i liczby

Husqvarna YTH24V48 24 HP, 48-cali, to spory zestaw o wymiarach 69,3 x 59,8 x 41,4 cala i wadze 200 funtów! Ma 48-calową szerokość cięcia, więc w krótkim czasie obrobi duże obszary trawy. Niektórzy producenci szacują, że jednostka może skrócić czas koszenia o 50% lub więcej, dlatego ważne jest, aby wybrać urządzenie o dużej szerokości koszenia. Dodatkowo, model ten wyposażony jest w silnik 24 V Briggs & Stratton V-Twin.

Mulczerów

Jak bezpiecznie obsługiwać frezarki leśne?

Stosowanie mulczerów leśnych jest jedną z najbardziej opłacalnych usług dodatkowych, jakie mogą zaoferować krajobrazy. Niestety, może to również powodować pewne szkody i zagrożenia, jeśli użytkownik nie podejmie niezbędnych środków ostrożności.

Artykuły z tej samej kategorii:


Opublikowano

w

przez

Tagi: