Instrument Casio można tak naprawdę nazwać przenośnym

Głośniki – niektórzy właściciele PX-150 (poprzednik PX-160) skarżyli się na słabe głośniki sub-jakościowe, nazywając je bardzo przeciętnymi. Użytkownicy musieli podłączyć słuchawki, aby uzyskać dobrą jakość dźwięku. Ale to kolejna historia z PX-160.

Głośniki Casio PX-160

Fortepian ma wbudowane głośniki 2 x 12 cm (8 W + 8 W) i można od razu stwierdzić, że dźwięk głośników został znacznie ulepszony.

Głośniki wytwarzają czysty i szczegółowy dźwięk z ładnym rezonansem, co wydaje mi się znacznie bardziej satysfakcjonujące niż w PX-150.

Głośniki są wystarczająco głośne, aby wygodnie grać na małych i średnich przestrzeniach bez użycia zewnętrznego wzmacniacza.

W przypadku większych osiągów niewątpliwie potrzebujesz zewnętrznego wzmacniacza / systemu PA, aby uzyskać mocniejszy dźwięk.

Aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku i uchwycić każdy niuans wydajności, możesz użyć wysokiej jakości słuchawek. Jednak inni nie będą mogli usłyszeć twojej gry.

Przeczytaj także następny artykuł: Zabezpiecz swój hosting w chmurze prywatnej i pożegnaj się z obawami

Bezpieczeństwo jest bez wątpienia jedną z wiodących korzyści z prywatnej chmury hostingowej, która daje jej przewagę nad publicznymi chmurami. Jednakże, będzie to możliwe tylko wtedy, gdy jest to prawidłowo wdrożone.  

Funkcje

Casio PX-160 nie ma wielu fantazyjnych funkcji i dodatków do produkcji muzyki i rozrywki.

Jednocześnie posiada wszystkie niezbędne funkcje, w tym 2-ścieżkowy rejestrator MIDI, tryby Dual i Duo, metronom, funkcję transpozycji itp.

Tryby – Kiedy tryb „Bass” jest wybrany, klawiatura automatycznie dzieli się na dwie części.

Dźwięk basu zostanie przypisany do lewej części klawiatury (lewa ręka) i możesz przypisać dowolny inny dźwięk do prawej sekcji.

W zasadzie działa on jak w trybie Split Mode firmy Yamaha, z wyjątkiem tego, że jest tylko jeden dźwięk (Bass), który można przypisać do sekcji lewej ręki, a punktu podziału nie można przesunąć.

Casio PX-160 Tryb podziału

Warstwy dźwięku. Można nie tylko odtwarzać 18 różnych dźwięków instrumentów, ale również rozłożyć dwa różne dźwięki, aby brzmiały w tym samym czasie.

Wystarczy wybrać dwa dźwięki, które chcesz pokryć, a to, co usłyszysz, to dwa dźwięki odtwarzane jednocześnie za każdym razem, gdy pociągasz klawisz.

Za pomocą trybu ‘Duo’ dwie osoby mogą grać razem na klawiaturze w tych samych zakresach tonacji i jednocześnie.

Tryb Duet dzieli klawiaturę na dwie identyczne części o równych zakresach podziałów po obu stronach, dzięki czemu dwóch graczy może siedzieć obok siebie i grać w te same nuty jednocześnie. Tryb duet jest bardzo przydatny do nauki.

Przeczytaj ten artykuł: Najlepsze powody, aby jak najszybciej zarejestrować nazwę domeny

Utrzymanie silnej i solidnej obecności w Internecie jest koniecznością dla firm każdej wielkości, niezależnie od oferowanych przez nie usług czy produktów. Jednocześnie jest to również doskonała okazja, aby poprawić swoją tożsamość osobistą w sieci. Jednym z pierwszych kroków, jakie należy podjąć przy tworzeniu swojego portfolio internetowego, jest rejestracja nazwy domeny.

Na przykład nauczyciel może usiąść obok ucznia i zagrać kilka melodii, a uczeń może podążać za nim, grając tę ​samą melodię po drugiej stronie klawiatury.

Artykuły z tej samej kategorii: