Predator jest jednym z najpopularniejszych przenośnych generatorów

Aby moje przedsięwzięcia na świeżym powietrzu były o wiele łatwiejsze, wyposażono go w dodatkowy zestaw równoległy do ​RV, który pozwala mi połączyć ten generator z moim RV w mgnieniu oka.

Generator + inwerter

Kolejnym przydatnym faktem, o którym muszę wspomnieć w tym przeglądzie generatora Predator 2000, jest to, że jest to urządzenie będące jednocześnie generatorem i inwerterem. Co to znaczy i

Dlaczego powinno Cię to obchodzić? Generatory inwerterowe mają awangardowe obwody i magnesy, które początkowo przekształcają napięcia prądu przemiennego na prąd stały, a następnie odwracają je z powrotem do prądu przemiennego. Dzięki temu generator zapewni stabilny, ciągły przepływ energii elektrycznej przez urządzenia, eliminując tym samym ryzyko zwarcia.

Plusy

Lekk, dzięki czemu jest wygodny. Wyposażony w uchwyt dla lepszej przenośności. Trwała konstrukcja. Łatwy w obsłudze. Natychmiast wiedziałam, jak go obsługiwać. Łatwy w utrzymaniu. Wyjście można podwoić, używając połączenia równoległego z innym modelem.

Minusy

Powolny proces uruchamiania. Mały zbiornik paliwa. Niskie zasilanie. Nadaje się tylko do ładowania mniejszych urządzeń.

Predator 2000 Generator: Przenośny generator 2000 W

Pierwszym obiektem z naszych przeglądów generatorów Predator jest Generator Predator 2000. Przy energii początkowej 2000 W i stałej mocy 1600 W, model ten oferuje doskonałą i ekonomiczną moc dzięki konstrukcji, która jest jednocześnie lekka i trwała.

Łatwość przenoszenia modelu 2000 sprawia, że ​jest idealny na weekendy, na kempingu nad jeziorem lub jako dodatkowe źródło zasilania dla wielu urządzeń o niskiej mocy w zakresie średniej mocy.

Działa przez chłodzony powietrzem silnik gazowy OHV o pojemności 79,7 cm3. Zapewnia to wystarczającą moc, aby sprostać codziennym wymaganiom zwykłego użytkownika lub w przypadku awaryjnej przerwy w zasilaniu dla kilku artykułów gospodarstwa domowego. Imponująco cichy silnik i oszczędność paliwa sprawiają, że nie przeszkadza to sąsiadom ani pobliskiej faunie, a także nie nadwyręża budżetu uźytkownika.

Dzięki dwóm gniazdom prądu zmiennego o napięciu 120 V i jednemu gniazdu prądu stałego 12 V model ten jest dobrze wyposażony, aby skutecznie zaspokoić różne potrzeby energetyczne. Imponujący jest również jego czas pracy – około 6,5 godziny w oparciu o 50% pojemności.

Posiadając całkowicie zamkniętą, trwałą ochronę obudowy, możesz być pewien, że ten drapieżnik wytrzyma każde uderzenie. Elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem jest dostępne w standardzie, istnieje również opcja zwiększenia mocy dzięki połączeniu równoległemu z innym generatorem drapieżnika, podwajając moc.

Artykuły z tej samej kategorii: