Podsumowanie opini o odśnieżarce Troy Bilt

Podsumowując, Troy Bilt Storm 2410 to dużo maszyny za te pieniądze. To solidna konstrukcja – niewątpliwie wytrzyma wiele nadużyć. Ale jest niezaprzeczalnie szorstki na krawędziach i w zależności od aplikacji, może nawet beznadziejnie zdystansowany przez brak bardziej nowoczesnych funkcji. Ale za tę cenę jest to solidna oferta jako tradycyjna platforma dwustopniowa. Jednak dla największej wydajności, bardziej ergonomicznych elementów sterujących i większej niezawodności jak u droższej maszyny, może być warta swojej ceny, a luka cenowa między Troy Bilt Storm 2410, a przyjaznymi dla użytkownika funkcjami szybko się zamyka.

Jest to coś w rodzaju światła pilotującego silnika. Za każdym razem, gdy maszyna pozostaje nieużywana przez ponad miesiąc, strumień się zatyka, nawet z dodatkiem stabilizatorów paliwa. Naprawienie problemu jest dość proste- mały drut, taki jak drut szczotki drucianej, musi zostać przepuszczony przez strumień, aby go otworzyć. Niestety, ten silnik jest dość trudny do dostania się. Znajduje się pod większością elementów sterujących silnika i pokryw, które należy zdemontować, aby uzyskać dostęp do gaźnika..

Głębokie opony mają odpowiedni rozmiar dla tej odśnieżarki. Ma również buty z polipropylenu, dzięki czemu nie zarysuje twoich wytłoczonych i udekorowanych podjazdów i patio. Ten model nie ma wspomagania kierownicy, ale jest wystarczająco lekki, że większość ludzi może z niego korzystać.

To jedna z niewielu odśnieżarek w tym przedziale cenowym z rozrusznikiem elektrycznym. Wlot jest wyższy niż twój 20-letni Murray, co oznacza, że poradzi sobie z 21-calowym pługiem śnieżnym, które nazbierał się przez całą noc. Jest to przyzwoity odśnieżacz, jeśli masz podjazd na 2 samochody o długości 12-15 m(lub odpowiednik jednego samochodu), uzyskując średni opad śniegu 50 cali lub mniej rocznie. Jest przeznaczony do pracy na żwirze, darni, cemencie i asfalcie.

W zeszłym roku sprawdziliśmy Storm Tracker 2690 XP, który jest jak Cadillac wśród odśnieżarek. Troy Bilt Storm 2410 to 2-stopniowa odśnieżarka. Kiedy twój pojedynczy etap nie wystarcza lub jesteś skłonny do dryfowania, będziesz chciał uzyskać 2 etapy. Tnie drifty jak masło, a
Troy Bilt Storm 2140 posiada takze mocowanie, na które można dodać frezy. Troy Bilt Storm 2410 tnie 24-calową szerokość do 21-calowego wlotu. Jakość tej maszyny jest dobra. Duże odblaskowe pasy są miłym dodatkiem bezpieczeństwa, a farba jest bardzo wyrazista.

Artykuły z tej samej kategorii: