To najlepszy grill Weber, jaki możesz dostać za taką cenę

Gwarancja

Najlepszym wskaźnikiem trwałości tego grilla Weber Spirit II E-310 jest okres gwarancji wynoszący 10 lat zarówno dla palników, jak i części. Podwaja to długość kolejnego najbliższego konkurenta: Char-Griller Grillin Pro, z pięcioletnią gwarancją na palnik i części. Najcześciej widzimy okresy gwarancji trwające od roku do trzech lat. Fakt, że Weber stoi za swoją reputacją oraz produktem z dziesięcioletnią gwarancją, jest potężnym świadectwem jakości.

Wydajność, niezawodność i trwałość to trzy słowa, które najlepiej opisują grill Weber Spirit II E310. Jest wystarczająco prosty w montażu, wykonany z mocnych elementów, może dużo wytrzymać, gotuje konsekwentnie i równomiernie oraz ogólnie zapewnia przyjemne doświadczenie. Jest dość drogi, ale taki jest charakter tej marki. To, ze względu na swój charakter, jest warte każdego grosza, który na niego wydasz.

Żadne części nie zostały uszkodzone i nie było żadnych oznak, że stolik boczny uderzył w chodnik. Bardzo odporny.

Dobre Grill Weber Spirit II E-310 za 599 dolarów (około 2268 zł) wygląda świetnie w kolorze czerwonym. Ma skalę zbiornika propanu, dzięki czemu można na pierwszy rzut oka zobaczyć, ile gazu pozostało – i sześć haków ułatwiających organizację narzędzia. Złe Jest drogie, biorąc pod uwagę, że ma tylko trzy główne palniki i nie ma bocznego palnika. Weber Spirit II E-310 to solidny grill, ale kosztuje dużo w porównaniu z tym co dostajesz.

Nie będę kłamać. Chciałem zrecenzować ten grill, ponieważ uwielbiam jego intensywny kolor.

Jeśli nie podoba ci się czerwony kolor, grill gazowy Weber Spirit II E-310 za 599 dolarów jest również dostępny w kolorze czarnym, białym i niebieskim(Spirit II jest dostępny na Amazon i Home Depot za 499 USD ( około 1890 zł). Jest drogie, biorąc pod uwagę, że ma tylko trzy główne palniki i nie ma bocznego palnika, ale podczas testów przygotowałem kilka dobrych żeber, hamburgerów i kurczaków. (Dobre, ale nie wspaniałe.)

Oprócz przyzwoitej wydajności, Spirit II ma kilka specjalnych funkcji -skala zbiornika propanu i opcjonalna integracja z czujnikiem temperatury Weber iGrill 3 o wartości 100 USD (około 378 zł). Jeśli skala zbiornika i akcesoria iGrill 3 mają dla ciebie znaczenie, Spirit II może być wart twoich pieniędzy.

Przetestowaliśmy również Broil King Baron S520 za 649 USD (około 2480 zł), Char-Broil Commercial Double Header za 699 USD (około 2670 zł) i Char-Broil Performance XL za 299 USD (około 1140 zł) .

Artykuły z tej samej kategorii: