Kolorowe soczewki kontaktowe niebieskim

Wybór właściwych kolorowych soczewek kontaktowych, które pasują do Twojego odcienia skóry

Twoje oczy służą jako okna do twojej duszy i to stwierdzenie stało się prawdziwsze niż kiedykolwiek w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Kolorowe soczewki kontaktowe stały się jedną z najlepszych rzeczy, których możesz użyć, aby uczynić swoje oczy piękniejszymi w tej erze masek na twarz.

Kolorowe soczewki są przyjaznymi dla budżetu akcesoriami mody, które mogą urozmaicić każdy strój. W rzeczywistości, możesz łatwo upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, gdy otrzymasz swoje kolorowe soczewki na receptę od eksperta w dziedzinie pielęgnacji oczu.

Jeśli szukasz soczewek kontaktowych, ale nie masz pojęcia jaki odcień będzie najlepiej pasował do Twojego koloru skóry, możesz uniknąć niedopasowania kolorystycznego z pomocą poniższych wskazówek. 

Kolorowe soczewki dla jasnej karnacji 

Jeśli Twój odcień skóry jest bardziej jasny, jedyną rzeczą, której potrzebujesz, jest dobranie odpowiednich podtonów. Czy chcesz wybrać coś o chłodniejszym odcieniu, czy raczej wolisz cieplejsze kolory? 

Kolorowe soczewki kontaktowe
Soczewki kontaktowe w kolorze zielonym kamieniem szlachetnym

Ogólna zasada kciuka tutaj jest, że ludzie, którzy mają jaśniejszą skórę będzie wyglądać lepiej i lepiej z jasnych kolorów soczewek, takich jak jasnozielony lub jasnoniebieski, który daje off naturalny, ale promienny wygląd końcowy. 

Z drugiej strony, jeśli chcesz czegoś odważniejszego, istnieją również ciemniejsze soczewki kontaktowe, których możesz użyć, a które będą kontrastować z karnacją Twojej skóry i lepiej wydobywać jej kolor. Te kolory będą również wyróżniać się bardziej dla pań, gdy sparowane z winged eyeliner. 

Kolorowe soczewki dla opalonej skóry 

Wiele osób uważa, że posiadanie jasnej skóry jest zaletą. Istnieje jednak wiele ekscytujących kolorów, które często wyglądają o wiele bardziej żywiołowo na głębszych lub opalonych odcieniach skóry. Możesz o tym nie wiedzieć, ale jasne odcienie wyglądają najlepiej na osobach o opalonej skórze.

Kolorowe soczewki – wszystko co trzeba wiedzieć

Wybierz kolorowe soczewki kontaktowe w odcieniach takich jak zielony, szary, zimny i orzechowy, które z pewnością dodadzą odrobinę koloru do Twojego ogólnego wyglądu. Te kolory z pewnością sprawią, że ludzie będą odwracać głowy, kiedy zobaczą Cię idącego ulicą. 

Naturalne kolory, z drugiej strony, będą również wyglądać po prostu dobrze, więc upewnij się, że para te z innym kolorem cieni do powiek tak, że nie są one zagłuszone. 

Kolorowe soczewki dla ciemniejszej karnacji 

Tymczasem osoby o ciemniejszej karnacji mogą nosić niemal każdy kolor, co zależy od efektu, jaki chcą osiągnąć. Jednakże, zawsze jest coś wspaniałego w przydymionych i ciepłych kolorach, takich jak ciemny szary lub miodowy brąz, które pomogą stworzyć bardziej uwodzicielski wygląd. 

Jasne kolory, takie jak orzechowy lub brązowa ochra, są również świetnym wyborem, jeśli chcesz zmienić swój wygląd. Aby uzyskać bardziej stonowany wygląd, możesz sprawić, że Twoje oczy będą wydawać się bardziej wyrafinowane, używając soczewek kontaktowych w chłodnych odcieniach, które bardziej podkreślą Twoją karnację. 

Skorzystaj z tych wskazówek i spraw, aby Twoje kolorowe soczewki kontaktowe dopełniały Twój naturalny odcień skóry!

Artykuły z tej samej kategorii:


Opublikowano

w

przez

Tagi: