Jakie produkty Makeup Revolution powinnaś kupić?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży kosmetyków, Makeup Revolution jest znaną brytyjską firma, która tworzy produkty do pielęgnacji włosów, skóry oraz inne kosmetyki na poziomie globalnym. Powodem dla którego ta marka jest rewolucyjna jest to, że tworzy produkty wcześniej niż niektóre marki na świecie. 

Makeup Revolution dostarcza również tylko najwyższej jakości produkty w przystępnych cenach. Firma uważa, że ​​każdy, bez względu na budżet, płeć i lokalizację, musi być zachwycony makijażem. Ich produkty nie są testowane na zwierzętach. 

Jeśli zastanawiasz się, które produkty Makeup Revolution są najlepsze dla Twoich potrzeb, oto niektóre z opcji, które możesz wziąć pod uwagę:

Luksusowy puder bananowy 

Jeśli jesteś dziewczyną, która ma dość półprzezroczystych pudrów, pozostawiających białe i szare ślady na twarzy, to ten produkt jest dla Ciebie, ponieważ sprawi, że skóra będzie matowa i będzie miała żółtawy połysk. Ten niedrogi produkt należy do najlepszych pudrów na rynku.

Produkty Makeup Revolution

Po starciu ze skóry zapewnia twarzy matowy, nieskazitelny i jedwabisty wygląd, jednocześnie zachowując ciepły odcień skóry. Jest to coś, czego nie gwarantuje biały półprzezroczysty puder.

Płynny Rozświetlacz

Może wyglądać jak podkład pod makijaż CoverFx, ale kosztuje znacznie mniej. Takie kremowe i oleiste rozświetlacze są dobre do mieszania z podkładem, kremem nawilżającym lub kremem BB, szczególnie jeśli masz matową lub suchą skórę. Poza tym może nadać ciału seksowny blask.

Nie jest idealny do precyzyjnego rozświetlania, ponieważ gruby płynny preparat porusza bazę utrwalającą.

Pełne pokrycie i kontury

Ten produkt Makeup Revolution zapewnia pełne i grube pokrycie i jest niedrogi. Jeśli lubisz stosować korektor matowy w wilgotne dni, kiedy skóra jest bardziej oleista, będzie to dobry zakup. Ten produkt Makeup Revolution jest dostępny w 13 odcieniach. Niektóre z nich należą do ciemnej kategorii, która jest częsta u tej marki.

Pro Rozświetlacz Iluminuj

Ten niedrogi rozświetlacz Makeup Revolution zapewni Ci piękny i złoty wygląd. Produkt waży 15g i jego rzeczywista formuła jest o wiele lepsza niż innych produktów w tym samym przedziale cenowym. Mimo, że brakuje mu kawałków brokatu, nadal jest błyszczący i może być idealny dla skóry średniej, jasnej i ciemnej dzięki różowo-złotemu odcieniowi.

Rozświetlacz Żywy Blask

Firma posiada w ofercie błyszczące rozświetlacze m.in. złote, różowo-złote, brązowe i różowe. Ten rozświetlacz zapewnia bardziej promienny blask. Możesz użyć wszystkich kolorów razem lub połączyć odcienie dla pożądanego wyglądu. Ten produkt Makeup Revolution to z pewnością coś, co chciałabyś mieć w swojej torebce.

Artykuły z tej samej kategorii: