Gumowymi dywanikami samochodowymi

Welurowe vs. gumowe dywaniki samochodowe

Wybór pomiędzy welurowymi a gumowymi dywanikami samochodowymi może być nieco trudny. Wiele osób odczuwa potrzebę lub pragnienie wyboru danego rodzaju dywaników. Jedyne, co wiedzą, to to, że chcą chronić wnętrze swojego pojazdu. Który, więc rodzaj powinieneś wybrać?

Gumowe dywaniki samochodowe

Gumowe wykładziny lub dywaniki samochodowe są łatwe do czyszczenia i zapewniają najwyższy poziom ochrony, gwarantując dobry stosunek jakości do ceny. Maty te sprawdzają się w trudnym klimacie. Oznacza to, że jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie są częste opady deszczu lub śniegu lub często jeździsz w miejscach gdzie jest dużo brudu i pyłu, Twoja decyzja wydaje się oczywista.

Gumowymi dywanikami samochodowymi

Gumowe dywaniki są również łatwe do czyszczenia. Czasami wystarczy szybkie czyszczenie przy pomocy węża ogrodowego i możesz znowu cieszyć się czystą podłogą samochodu.

Jaka jest wada gumowych mat? Wiele gumowych dywaników wykonano tylko w trzech kolorach, mianowicie brązowym, szarym i czarnym. Chociaż kolory te mogą pasować do prawie wszystkich samochodów, jeśli podoba Ci się inny kolor, gumowe dywaniki mogą pasować do wnętrza pojazdu, ale nie będą dokładnie dopasowane. Dobrą wiadomością jest to, że ścisłe dopasowanie kolorów może świetnie wyglądać na tle tapicerki pojazdu.

Welurowe dywaniki samochodowe na zamówienie

Welurowe dywaniki samochodowe są najlepszą alternatywą dla fabrycznych dywaników. Wynika to z faktu, że dywaniki na rynku wtórnym często zapewniają lepsze pokrycie i ochronę w znacznie niższej cenie niż dywaniki dostępne u dealera. Jeśli zwykle nie masz problemów z zabrudzeniami, ale chcesz mieć skuteczną ochronę podłogi, dywaniki welurowe będą idealnym wyborem.

Takie dywaniki są dostępne w wielu kolorach, dzięki czemu możesz wybrać kolor, który będzie dobrze pasował do wnętrza pojazdu. Jest to powód dla którego jest to popularna opcja w większości luksusowych i pokazowych pojazdów. Wszystkie te dywany można kupić w sklepie internetowym Withcar.fr.

Dostępne są różne style dywaników w różnych przedziałach cenowych, takie jak luksusowa wersja pluszowa, dywanik Berber i dywaniki z mocnego materiału.

Gumowymi dywanikami samochodowymi

Na dywanikach samochodowych i gumowe wykładziny samochodowe można wyhaftować logo samochodu lub spersonalizować je imionami lub inicjałami. Aby uzyskać najlepszą personalizację, można je również obszyć kolorowym materiałem. To wszystko sprawia, że ​​maty dywanowe są popularne w luksusowych i pokazowych modelach, w szczególności w  samochodach Charger i Corvette i wielu innych, m.in. w Saab, Porsche, Dodge, Chrysler, GMC i Chevy.

Które są lepsze?

Gumowe dywaniki samochodowe są dla Ciebie najlepsze, jeśli:

  • Codziennie przewozisz brudne ładunki. 
  • Mieszkasz w miejscu gdzie często pada deszcz ze śniegiem, sam śnieg, deszcz lub jest dużo piasku.
  • Twoje zwierzęta często się brudzą.
  • Twoi pasażerowie zazwyczaj mają ubrudzone buty.
  • Często rozlewasz kawę.

Z drugiej strony welurowe dywaniki samochodowe są świetne, jeśli:

  • Wnętrze twojego samochodu nie brudzi się tak często. 
  • Po prostu chcesz wymienić fabryczne dywaniki.
  • Wolisz dokładne dopasowanie do wnętrza samochodu. 
  • Masz luksusowy lub pokazowy samochód. 
  • Lubisz spersonalizowane dywaniki samochodowe.

Artykuły z tej samej kategorii:


Opublikowano

w

przez

Tagi: